Gastro na Top Gastro & Hotel v Praze Holešovicích

Gastro a Top Gastro & Hotel v Praze

187 vystavovatelů z 19 zemí a téměř 31.000. návštěvníků – takový byl loňský veletrh Top Gastro & Hotel. Připravujeme se na další ročník.

LSI software s.r.o. bude od 16. do 19. února prezentovat své produkty na Top Gastro & Hotel v Praze Holešovicích. Během 11. ročníku veletrhu s tématikou vybavení pro hotely a stravovací služby budeme mít opět příležitost představiti GASTRO program pro restaurace, kavárny i gastronomické řetězce.

Stejně jako na loňském, mimořádně úspěšném veletrhu For Gastro v Praze Letňanech budeme i zde prezentovat profesionální hardwarové řešení od světového leadra Posiflex. Dáme Vám možnost otestovat vodotěsný pokladní terminál, vyzkoušet si KDS systém nebo se přesvědčit o výhodách mobilní aplikace miniPOS.

Na našem stánku vám  předvedeme, jak zlepšit komunikaci mezi personálem a také mezi personálem a hosty díky bezdrátovému paging systému LRS.

Veletrh Top Gastro & Hotel je jednou z nejdůležitějších gastronomických akcí v České republice. Předchozí ročníky byly velmi úspěšné a my jsme rádi, že naší účastí můžeme přispět ke kvalitní a úspěšné akci také letos.

Gastro a Top Gastro & Hotel – těšíme se na vás na stánku 9!