SEZNAMTE SE S GASTRO – pokladní systémy pro restaurace

Vyberte si Gastro systémy

pokladní systémy pro restaurace

Pokladní systém pro restaurace Gastro se hodí jak do velkých gastronomických provozů, tak i do malých restaurací. Díky tomu, že už byl software na trhu ozkoušen, víme, že reaguje na všechny potřeby restauratérů.

Nečekejte na to, až vás konkurence předběhne, a vyberte si software, který bude nejlepší pro vaše restaurace, díky němuž nejen získáte kontrolu nad tím, co se v ní děje, ale také navýšíte své zisky. Vyberte si moduly, pokladní systém pro restaurace, nejvhodnější pro vás a pro vaši firmu.

Pokladní systémy pro restaurace

GASTRO – nejen MODERNÍ GASTRONOMICKÝ SYSTÉM, ale účinný pomocník v každodenní práci

Pokladní systém GASTRO je v současné době jeden z nejmodernějších gastronomických systémů na trhu. Obsahuje řadu nástrojů, které uspokojí potřeby každé nezávislé provozovny nebo řetězců restaurací. GASTRO nabízí komplexní řešení pro prodej, fakturaci, řízení zásob skladu a v neposlední řadě umožňuje provádění nespočet analýz nebo statistik. Modul mojeGASTRO umožňuje neustálou kontrolu provozu a to kdykoliv a odkudkoliv, kde je dostupné připojení k internetu. Další užitečné nástroje jako miniPOS, midiPOS jsou aplikace založené na systému Android a slouží jako efektivní mobilní řešení pokladního systému na zahrádkách nebo v členitých prostorech.

VÝHODY GASTRO:

  • zjednodušuje práci personálu
  • snadné a intuitivní ovládání
  • možnosti vzdálené správy
  • šité na míru potřebám malých provozoven i restauračních sítí
  • možnost on-line komunikace s provozovnou
  • a mnoho dalších…

Nabízíme intuitivní software a rozšiřující moduly, které pomohou Vám i Vašim zaměstnancům zkvalitnit poskytované služby.

Gastro POS je program, díky kterému budete snadno, rychle a přehledně markovat prostřednictvím moderní dotykové obrazovky. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších programů v oblasti stravování a je ceněn předními restauratéry a odborníky.

Gastro SZEF je program určený k efektivnímu vedení skladového hospodářství, kontrole skladových zásob a cen, naskladnění a evidenci faktur a následný prodej a automatické odtěžování surovin ze skladu. Skvělá volba pro menší samostatné restaurace i větší celky a sítě restaurací.