Gastro Centrála

Gastro Centrála je nástroj pro profesionální a detailní správu gastronomických sítí a řetězců. Funkce sdílení receptur, ceníky, věrnostní programy, databáze zákazníků, omezení uživatelských práv, sdílené statistiky, srovnávací analýzy a mnoho dalších umožňuje efektivní správu pokladního systému.

Vzdálený přístup
Poskytuje snadný přístup odkudkoliv do centrální databáze s možností okamžité kontroly a srovnání prodejních výsledků. Porovnání prodeje jednotlivých produktů nebo skupin receptur v jednotlivých provozovnách. Data jsou sbírána přímo z POS terminálů a vedena v jednoduchých a přehledných statistikách.

Gastro v gastronomických sítích
Data z provozoven jsou odesílána do centrálního systému – Gastro Centrála. Systém poskytuje detailní přehledy a výsledky jednotlivých provozoven, včetně porovnání prodejních a provozních statistik.

Komplexní informační centrum
Gastro Panel je ideální systém pro ty, kdo řídí rozsáhlou sít prodejních míst. Nabízí podrobné analýzy prodejních výsledků nebo snadný přenos dat. Nástroj je určen pro sdílení a srovnání dat mezi jednotlivými odděleními – prodej, marketing, finanční kontrola, provoz a nákup.

VÝHODY GASTRO CENTRÁLY

  • snadné vložení a kontrola veškerých dokumentů v jednotlivých provozovnách
  • sdílení dodavatelů, nákupních cen a srovnávací analýzy
  • centrální databáze zákazníků
  • správa franšízových poplatků
  • porovnání v grafech, tabulkách a tiskových sestavách

Chcete se dozvědět více o našich produktech?
Stáhněte si katalog Gastro nebo nám pošlete své kontaktní údaje a naši konzultanti Vás rádi kontaktují a představí nabídku přímo pro Vás.

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte, rádi se obratem ozveme zpět.

Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka