Gastro POS

Vsaďte na pokladní systém Gastro POS

Hledáte ve své restauraci vylepšení? Vsaďte na pokladní systém Gastro POS. Je to program pro vedení rychlého a intuitivního prodeje pomocí dotykové obrazovky. Systém se těší velkému uznání. Usnadňuje práci číšníků a školení nových zaměstnanců. Osvědčil se jak v samostatné provozovně, tak i v gastronomických řetězcích.

Gastro POS je pokladní systém

Gastro POS je pokladní systém umožňující rychlé a intuitivní markování na dotykovém monitoru. Práce v Gastro POS je efektivní, zároveň díky intuitivnímu a snadnému ovládání šetří čas obsluhy a případné další náklady na složitá školení. Široká škála funkcí a možností nastavení, činí z Gastro POS ideálního pomocníka do všech typů restauračních provozů nebo do řetězců restaurací.

pokladní systém

Individuální nastavení

Flexibilní pokladní systém Gastro POS je dostupné a funkční řešení pro profesionály v oboru gastronomie. Pokladní software je konfigurovaný podle přání a požadavků zákazníka a napomáhá ke zjednodušení postupů v provozovně. Další moduly a pokladní hardware pak zcela uspokojí nároky na funkčnost celého systému.

Bezpečnost

Pro zabezpečení pokladního systému máme hned několik řešení. Jedno v rámci pokladního software, bez nutnosti o rozšíření pokladních periferií. Gastro POS umožňuje každému z uživatelů vytvořit vlastní heslo, které je zadáváno na dotykové obrazovce pokladního zařízení. Další možnosti ve spojení s pokladními periferiemi jsou například otisk prstu, magnetická karta, bezkontaktní karta, čip, čipový náramek. Samostatné přístupy umožňují účinnou kontrolu všech aktivit a následnou tvorbu statistik a reportů. Oprávnění lze nastavit podle pracovní pozice a odpovědnosti (např. číšník sleduje pouze vlastní prodej, manažer sleduje prodeje, faktury a skladové hospodářství, majitel kontroluje vše bez omezení). Gastro POS je velmi efektivním nástrojem k eliminaci provozních ztrát a navýšení zisku.

Efektivita práce

Kombinace pokladního software Gastro POS s dalšími produkty z rodiny GASTRO zefektivní práci v jakékoliv oblasti. Manažerská aplikace Gastro SZEF rozšířená o modul skladového hospodářství, umožňuje řízení skladových zásob a kontrolu nákladů. Správu komplikovanějších řetězců detailně řeší Gastro CENTRÁLA a modul mojeGastro umožňuje nahlížet na statistiky odkudkoliv kde je přístup k internetu. GASTRO je komplexní řešení!

VÝHODY GASTRO POS:

  • ovládání přes dotykovou obrazovku
  • nastavení systému podle individuálních potřeb
  • kontrola účtů a objednávek
  • grafické znázornění stolů
  • komunikace s kuchyní pomocí tištěných objednávek nebo graficky zobrazených v KDS systému na pomocném monitoru
  • ověření objednávek a faktur
  • flexibilní nastavení cen
  • kontrolní sestavy a statistiky

Chcete se dozvědět více o našich produktech?
Stáhněte si katalog Gastro nebo nám pošlete své kontaktní údaje a naši konzultanti Vás rádi kontaktují a připraví nabídku přímo pro Vás.

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte, rádi se obratem ozveme zpět.

Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka