Gastro Szef – pokladní software

Chcete ve své restauraci efektivně řídit skladové zásoby? Využijte program Gastro ŠÉF. Kontrolujte aktuální stav zásob na základě dokladů o nákupu a realizovaném prodeji. Používejte mnoho praktických analýz a reportů z pokladního softwaru.

Pokladní software – Průběžná kontrola

Gastro ŠÉF je program pro vedení skladovacího hospodářství firmy. Systém zajišťuje přístup k analýzám a reportům, které podporují průběžnou práci číšníků a pomáhají činit rozhodnutí strategického charakteru. Přehledná konstrukce pokladního softwaru umožňuje snadnou, intuitivní a svobodnou práci s profesionálními nástroji podporujícími řízení skladu. Díky synchronizaci systému Gastro POS jsou údaje viditelné v programu vždy aktuální a přinášejí náhled do reálných skladových stavů. Výpočty se kontrolují na základě spotřeby surovin, založených na dříve definovaných recepturách a údajích o prodeji.

Bezpečné finance v pokladním softwaru

Synchronizace s finančně účetními programy umožňuje export dokumentů. Je to úspora času – není nutné zadávat údaje ze stejného dokumentu do dvou různých programů. Navíc Gastro ŠÉF umožňuje vystavování faktur, zaměstnanci díky tomu získají více času na přijímání nových objednávek. Umožňuje to navýšit příjmy provozovny.

Účinné řízení

Jako nástroj podporující manažera/majitele umožňuje software Gastro ŠÉF vydávat oprávnění, definovat akce, ceny nebo předávat zprávy viditelné v Gastro POS. Rychle a snadno lze z úrovně běžného počítače vytyčit happy hour, vytvořit novou akci, věrnostní systém nebo zaslat zaměstnancům zprávu, aniž byste se vzdálili od obrazovky svého notebooku.

Gastro SZEF je program určený k efektivnímu vedení skladového hospodářství, kontrole skladových zásob a cen, naskladnění a evidenci faktur a následný prodej a odtěžování surovin ze skladu. Poskytuje mnoho užitečných analýz a statistik, které do detailu evidují provozní i ekonomické výsledky a pomáhají při rozhodování o další prodejní strategii. Jasná struktura a snadné uživatelské rozhraní umožnuje rychlé, snadné a intuitivní ovládání.

 • pokladní software
  pokladní software

pokladní software

KONTROLA

Díky synchronizaci dat jsou veškeré informace aktuální a poskytují náhled na reálný stav skladového hospodářství. Data jsou evidována na základě aktuální spotřeby surovin obsažených v recepturách.

BEZPEČNÉ FINANCE

Propojení s účetním softwarem umožňuje přímo exportovat dokumenty, omezit chyby a zjednodušit komunikaci. Efektivně šetří čas strávený administrativou.

EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ

Gastro SZEF je efektivní nástroj pro podporu práce provozního manažera či majitele. Umožnuje uživatelům rychle a snadno přiřadit různé stupně oprávnění, nastavit cenové kategorie, správu propagačních akcí, automatické happy hours a v neposlední řadě přímé zasílání zpráv do Gastro POS.

VÝHODY GASTRO SZEF:

 • evidence skladového hospodářství,/li>
 • spotřebu
 • kontrola nákladů a nastavení Food Cost
 • nastavení výrobních procesů
 • jednoduché objednávky zboží
 • inventarizace
 • nastavení slev a akčních nabídek
 • plánování akcí a eventů
 • fakturace
 • uzavření účtu jako „Občerstvení“ – konec vypisování paragonů
 • export dat do jiných systemu

Chcete se dozvědět více o našich produktech?
Stáhněte si katalog Gastro nebo nám pošlete své kontaktní údaje a naši konzultanti Vás rádi kontaktují a představí nabídku přímo pro Vás.

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte,

rádi se obratem ozveme zpět. Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka