Elektronická evidence tržeb a program pokladna GASTRO

Program pokladna pro vaše potřeby

Využijte program Gastro pro splnění předpisů platných v České republice, i k tomu, abyste pomohli své restauraci ještě lépe se rozvíjet. Při výběru Gastro si nemusíte dělat starosti se špatnou komunikací mezi kuchyní a číšníky, nespokojeností zákazníka ohledně příliš dlouhého čekání nebo nepořádku v objednávkách, případně ve fakturách. To vše můžete jednoduše automatizovat díky softwaru pokladna. Využilo ho už mnoho restauratérů, neváhejte a zkuste ho také.

Víte že regulace pokladního prodeje se změní od 1.12.2016? Finanční správa bude evidovat údaje o tržbách podnikatelů, kteří mají povinnost připojit se pomocí elektronické evidence tržeb. My Vám nabízíme software, který předčí Vaše očekávání. Přesvědčete se sami na nezávazné schůzce s našim konzultantem.

Seznamte se s Gastro

Nabízíme intuitivní software, který pomůže Vám i Vašim zaměstnancům zkvalitnit poskytované služby.

Gastro POS je program, díky kterému budete snadno, rychle a přehledně markovat prostřednictvím moderní dotykové obrazovky. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších programů v oblasti stravování a je ceněn předními restauratéry a odborníky.

GASTRO SZEF je program určený k efektivnímu vedení skladového hospodářství, kontrole skladových zásob a cen, naskladnění a evidenci faktur a následný prodej a automatické odtěžování surovin ze skladu. Skvělá volba pro menší samostatné restaurace i větší celky a sítě restaurací.

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte,

rádi se obratem ozveme zpět. Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka