midiPOS – Mobilní pokladna

Jste majiteli patrové gastronomické provozovny? Záleží vám na tom, abyste zefektivnili práci svých zaměstnanců? Vsaďte na modul Gastro midiPOS, tedy na mobilní pokladnu. Značně vylepšuje obsluhu zákazníků a komunikaci s kuchyní ve větších gastronomických provozovnách. Kompaktní midiPOS se skvěle hodí tam, kde chybí prostor na úplné stanoviště POS.

Nenechte své zákazníky čekat

Gastro midiPOS je dokonalé řešení pro větší gastronomické provozovny. Výjimečně dobře si povede v létě, kdy na zahrádce není prostor pro standardní stanoviště POS, pak lze použít mobilní pokladnu. Výrazně urychluje obsluhu a zefektivňuje komunikace v patrových provozovnách, které mají venkovní zahrádky nebo další sály vzdálenější od hlavního prodejního stanoviště POS.

Zefektivněte práci celé provozovny díky mobilní pokladně

Gastro midiPOS vylepšuje komunikaci mezi plochou a kuchyní, díky tomu se nemusí číšníci přemisťovat přes celou restauraci jen kvůli tomu, aby podali objednávku nebo si ji vyzvedli. Všechna data, která jsou zadávána do modulu midiPOS jsou následně odesílána do systému Gastro. Číšník tak má náhled do svého účtu nezávisle na stanovišti, odkud ho bude používat.

Funguje tam, kde není možný prodej klasickou pokladnou

Gastro midiPOS je ideální, moderní řešení pro větší restaurace, místnosti v patře, zahrádky a všude tam, kde ocení jednoduchou, intuitivní mobilni pokladnu pro rozšíření prodejních míst.

DALŠÍ VÝHODY:

  • další prodejní mobilni místo
  • zvýšení produktivitu a zrychluje práci obsluhy
  • stálý přehled o dění v restauraci
  • snadne úpravy objednávek
  • graficky zpracovaný přehled stolů, rezervací atd

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte, rádi se obratem ozveme zpět.

Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka