mojeGastro – Online pokladna

Online pokladna – platforma mojeGastro poskytuje veškeré užitečné data a  informace, které  majitelům/provozním  umožňují mít k dispozici  aktuální přehled odkudkoliv, kde je možnost internetového  připojení.  Díky bezpečnému vzdálenému přístupu budete mít svůj provoz neustále pod kontrolou.  Samostatný modul iOrdering umožňuje snadné a pohodlné objednávky přes internet.

 online pokladna

Dashboard – zprávy k dispozici kdykoliv a kdekoliv

Dashbord je modul pro on-line přístup ke všem důležitým provozním datům tam, kde je připojení on-line. S propojením do Gastro POS  poskytuje možnost vzdálené správy a okamžitému přístupu k aktuálnímu dění v restauraci.

Kontrolujte tržby odkudkoliv

Systém mojeGASTRO je vše, co v době internetu potřebuje majitel, aby vždy držel krok s dobou. Modul Dashboard umožňuje přístup ke zprávám a analýzám. Díky spojení s GASTRO POS jsou údaje týkající se tržeb nebo prodeje přímo přenášeny a dostupné přes internet. Libovolnost konfigurace se postará o to, že se aktualizace provádějí podle individuálních nastavení. Údaje jsou neustále aktualizovány.

Online pokladna také přes telefon

Program umožňuje zákazníkům podávat objednávky po internetu pomocí aplikace na přenosná zařízení, přes telefon. Objednávka je automaticky odeslána do programu Gastro POS a je předána k realizaci. Moderní rozhraní se snadno obsluhuje a je uživatelsky přátelské. Řešení e pokladna pomáhá navýšit prodej.

Vaše data jsou vždy v bezpečí

Software umožňuje tvorbu internetové záložní kopie údajů ze systémů Gastro POS a Gastro ŠÉF. Po zakoupení příslušného balíčku se údaje z programů importují na server a jsou kdykoliv dostupné. Díky tomu se nemusíte bát jejich ztráty.

Přednosti systémů mojeGASTRO, tedy e pokladna:

  • umožňuje zákazníkům podávat online objednávky
  • umožňuje zákazníkům podávat mobilní objednávky
  • efektivní obsluha telefonických objednávek
  • vzdálený přístup k průběžným analýzám a reportům

 online pokladna

Ordering – objednávka přes internet

Tento modul umožňuje objednávky přes internet. Ty jsou automaticky odesílány do programu Gastro POS ke zpracování. Moderní rozhraní je přehledné a uživatelsky nenáročné a pomáhá k dosažení vyšších obratů a více spokojených zákazníků.

Chcete se dozvědět více o našich produktech?
Stáhněte si katalog Gastro nebo nám pošlete své kontaktní údaje – naši konzultanti Vás rádi osloví a představí nabídku přímo pro Vás.

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte,

rádi se obratem ozveme zpět. Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka