KDS – Systém komunikace s kuchyní

Máte už dost špatné komunikace mezi obsluhou na ploše a kuchařem? Rozčilují vás zpoždění a omyly v objednávkách? Pokud ano, investujte do systému kuchyňských monitorů KDS (Kitchen Display System) a zefektivněte práci v provozovně.

Zefektivněte obsluhu zákazníků

Systém kuchyňských monitorů (Kitchen Display System – KDS) je moderní řešení určené pro gastronomické provozovny. Podporuje řízení práce v kuchyni a zefektivňuje komunikaci mezi obsluhou plochy a kuchaři. Hlavní funkcí systému KDS je zpracování informací o objednávkách. Informace proudí dvěma směry. Po zadání prodeje do gastronomického systému jsou objednaná jídla automaticky zobrazena na příslušných monitorech instalovaných v kuchyňských prostorech. Když bude jídlo připraveno, kuchař pomocí speciální klávesnice ukončí objednávku a vygeneruje zprávu pro obsluhu plochy.

Tiskněte objednávky, poukázky, faktury

Můžete používat termo tiskárny Posiflex. Tiskněte objednávky do kuchyně, informativní účtenky pro zákazníka, poukázky a soutěžní kupóny spojené s věrnostním systémem, vstupenky, faktury. Díky tomu zefektivníte práci provozovny a ušetříte čas. Číšník nemusí pokaždé jít do kuchyně, aby předal objednávku, protože ta se automaticky vytiskne poté, co je zadána do systému Gastro POS.

kds

Kitchen Display System – KDS

Systém KDS je moderní „řízení“ dění v kuchyni. Zrychluje a zpřesňuje komunikaci mezi kuchyní a obsluhujícím personálem. Hlavní funkcí KDS jsou objednávky zobrazené v chronologickém pořadí na monitoru či monitorech. Když je objednávka připravena, tak kuchař na monitoru objednávku expeduje a na pokladně se zobrazí informace pro obsluhu. Systém KDS doporučujeme zkombinovat se systémem LRS
>> OBSLUHA START <<

Tiskárny objednávky, účty a faktury

Nejběžnější využití termálních tiskáren Posiflex, kromě standardních objednávek, je tisk zpráv do kuchyně. Tiskárna zároveň umožňuje mnohem víc možností:

  • předběžné informace o zákazických účtech
  • poukázky a kupony v kombinaci s věrnostními programy
  • vstupenky
  • faktury

KDS – VÝHODY:

  • snadná výměna kotoučků
  • možnost tisku loga, grafiky a 2D kódů (kuponů)
  • možnost instalace tiskárny na zdi
  • automatická řezačka papíru
  • možnost použití válců s úzkým papírem

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte,

rádi se obratem ozveme zpět. Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka