miniPOS – Mobilní číšník

Chcete zefektivnit práci číšníků? Vsaďte na systém Gastro miniPOS. Jde o modul instalovaný na přenosné zařízení s Androidem. Díky němu mají zaměstnanci neustále přístup k informacím ohledně situace na ploše: rezervace stolů, stav realizace objednávek pro jednotlivé stoly, časy přijetí objednávek apod.

Pohodlí a úspora času

Gastro miniPOS je mobilní číšník, který umožňuje ušetřit čas a omezit na minimum nutnost chození zaměstnanců k terminálu. Informace se dostávají do kuchyně rychleji, což výrazně zkracuje dobu čekání hostů. Gastro miniPOS obzvláště zefektivňuje práci v rozlehlých provozovnách, které mají např. zahrádky, když zaměstnancům umožňuje přijmout mnoho objednávek od zákazníků přímo u stolů bez nutnosti vracet se do provozovny.

Efektivnější obsluha s mobilním číšníkem

Gastro miniPOS představuje vylepšení jak pro zaměstnance gastronomických provozoven, tak i pro zákazníky, kteří čekají na objednané pokrmy kratší dobu. To se podílí na tvorbě dobré image a na větším zájmu o vaši restauraci.

Mobilní číšník

Gastro miniPOS je aplikace, která je instalována na mobilním zařízení (tablet, smart phone) s operačním systémem Android. Zjednodušuje a urychluje práci obsluhy a poskytuje všechny funkce jako stacionární pokladna. Zvyšuje rychlost obsluhy, obrátkovost stolů, zákaznický komfort a zejména obrat.

Snadnější obsluha
Zařízení, které oceníte především na zahrádkách, ve velkých otevřených nebo členitých prostorech a všude tam, kde je rychlost obsluhy a spokojený zákazník na prvním místě.

VÝHODY miniPOS:

  • zrychleni objednávek
  • jednoduché markování
  • stálý přehled o dění v restauraci
  • dělení účtů
  • snadné zadání různých způsobů platby
  • popis objednávek přímo do kuchyně
  • možnosti úpravy objednávek, tisk objednávek
  • graficky zpracovaný přehled stolů, rezervací atd.

Chcete se dozvědět více o našich produktech?
Stáhněte si katalog Gastro nebo nám pošlete své kontaktní údaje a naši konzultanti Vás rádi kontaktují a představí nabídku přímo pro Vás.
 

Pošlete nám dotaz nebo zavolejte,

rádi se obratem ozveme zpět. Tel: 736 227 799

*povinný údaj prosíme vyplnit

Informační doložka